Jubileusz 30- lecia siatkówki kobiet w Węgrowie

Jubileusz 30- lecia siatkówki kobiet w Węgrowie

DSCF1720 (galeria: 1)

Bieżący rok jest wyjątkowy dla węgrowskiej siatkówki kobiet, obchodzi bowiem 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji, w ubiegły piątek( 6 września) odbyło się uroczyste spotkanie jubileuszowe, będące początkiem kilkudniowych obchodów.

Na spotkaniu zjawili się ludzie od lat związani z „Nike Węgrów”, przede wszystkim przedstawiciele życia siatkarskiego, trenerzy , działacze, sponsorzy i oczywiście same siatkarki. Przybyli również lokalni włodarze, na czele ze Starostą Węgrowskim- p. Krzysztofem Fedorczykiem i Wicestarostą Węgrowskim- p. Ewą Besztak.

Nie brakowało wzruszających przemówień, podziękowań i wspomnień. Obecne i dawne siatkarki, trenerzy oraz najbardziej zasłużeni, wieloletni działacze klubu zostali uhonorowani okolicznościowymi statuetkami oraz dyplomami. Wśród wyróżnionych znalazł się także Starosta Węgrowski.

Spotkanie zakończyła aukcja, podczas której zlicytowano dwa obrazy przedstawiające węgrowski klasztor. Szczęśliwymi posiadaczami dzieł zostali dwaj węgrowscy przedsiębiorcy: p. Marek Karski oraz p. Sylwester Wielogórski. Całkowity dochód z licytacji został przekazany Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie.

Kolejne dni obchodów upłynęły pod znakiem siatkarskich rozgrywek, które można było śledzić w hali sportowej przy ul. Kościuszki.

DSCF1734 (galeria: 2)
DSCF1713 (galeria: 3)