Jarnickie Stowarzyszenie Seniorów w Starostwie

Jarnickie Stowarzyszenie Seniorów w Starostwie

Jarnickie Stowarzyszenie Seniorów wraz z Przewodniczącą Panią Ewa Kuletą w dniu 22 lutego 2018 r. przybyło do Starostwa Powiatowego w Węgrowie. Zgromadzonych na spotkaniu powitała Wicestarosta Halina Ulińska, która dziękując za przybycie wskazywała na ważny czynnik funkcjonowania lokalnych społeczności, jakim jest działalność stowarzyszeń seniorów. Goście mogli wysłuchać informacji na temat możliwości zgłaszania wniosków dotyczących wsparcia finansowego w ramach ogłaszanych przez powiat węgrowski konkursów, które przedstawili Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Tadeusz Krupa i  Inspektor ds. kultury, sportu, turystyki i współpracy z NGO Pan Tomasz Nowakowski. Podczas wspólnych rozmów nie zabrakło pytań dotyczących działalności Starostwa a także realizowanych i zaplanowanych na 2018 r. inwestycji na terenie Powiatu Węgrowskiego.

Gości powitała Wicestarosta Halina Ulińska (galeria: 2)
Naczelnik Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Tadeusz Krupa omówił działalność Stowarzyszeń w powiecie węgrowskim (galeria: 5)
Przewodnicząca Ewa Kuleta podziękowała w imieniu Stowarzyszenia za możliwość spotkania. (galeria: 7)