IX sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

IX sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

W dniu 16 września 2015 r. odbyła się IX sesja Rady Powiatu Węgrowskiego. W związku ze złożeniem rezygnacji z funkcji członka Zarządu Powiatu Węgrowskiego Marioli Chmielewskiej została podjęta uchwała o powołaniu nowego członka. Rada Powiatu podjęła uchwałę o powierzeniu tej funkcji radnemu Pawłowi Stelmachowi, który w wyniku głosowania tajnego uzyskał 12 głosów „za”. Starosta Węgrowski podziękował Marioli Chmielewskiej za pracę w Zarządzie Powiatu. Podczas sesji zostało także przeprowadzone głosowanie w sprawie kandydatur do uhonorowania tytułem „Zasłużony dla Powiatu Węgrowskiego”. Uhonorowane osoby to: Zbigniew Krzyżanowski, Mirosław Roguski, Władysław Grochowski i Jan Velmans.

foto: Starostwo Powiatowe w Węgrowie/ Katolickie Radio Podlasie