IX KONCERT KOLĘD

IX KONCERT KOLĘD

27 stycznia 2019r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, dzięki gościnności ks. Proboszcza Leszka Gardzińskiego mogli zagrać IX Koncert Kolęd w Bazylice. Po Mszy Św. o godz. 18:00 zespół wokalno-instrumentalny zaprezentował kolędy i pastorałki, które przedłużają atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Występu młodzieży wysłuchali parafianie, nauczyciele ZSP a przede wszystkim p. Starosta Ewa Besztak i Księża z tutejszej Parafii. Jak zwykle bywa  przy takich wydarzeniach, zawsze wspiera uczniów swoją fotografią p. Janusz Baum. W imieniu Dyrekcji, Nauczycieli oraz Uczniów przywitała wszystkich wicedyrektor ZSP p. Małgorzata Góral zapraszając do wysłuchania występu wspaniałych, zdolnych młodych ludzi. Przygotowaniem występu zajmował się instruktor wokalno-instrumentalny p. Paweł Zakrzewski. Uczniowie, którzy wystąpili w koncercie są dumą dla szkoły.

sekcja wokalna: Paulina Kodym, Sylwia Poławska, Anna Sikorska, Julia Kodym, Daria Zamaro, Martyna Jaczewska, Dominik Kwiecień.

sekcja instrumentalna - Adam Dejnarowicz (gitara), Karol Wysocki (klawisze), p. Paweł Zakrzewski (instr. perkusja)

Za rok X Koncert będzie jeszcze piękniejszy!

Tekst: Wicedyrektor ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie Małgorzata Góral

Zdjęcia: Janusz Baum