IV Międzynarodowy Turniej Piłkarski U11 o Puchar Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc

Dwanaście zespołów rywalizowało przez trzy dni o Puchar Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc. Kolejny ekscytujący turniej zakończył się zwycięstwem Śląska Wrocław.

24-26 maja 2019, w tych dniach odbyło się 48 meczów, w których młodzi zawodnicy trafili do bramki aż 183 razy. Faworytem tegorocznego turnieju był Śląsk Wrocław, który potwierdził pokładane w nim nadzieje i bezapelacyjnie zwyciężył turniej. Drużyna z Wrocławia trafiła do siatki swoich rywali aż 35 razy, tracąc przy tym jedynie 2 bramki.

Na turnieju obecni byli przedstawiciele Samorządu Powiatu Węgrowskiego: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Węgrowski Marek Renik oraz Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz.

Końcowa klasyfikacja:
1. Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA