Gala z okazji 30-lecia Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie

Gala z okazji 30-lecia Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie

20 grudnia w hali MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej, odbyła się uroczysta gala z okazji 30-lecia działalności Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie. Podczas wydarzenia Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentował Wicestarosta Marek Renik.

Uroczystość, pod honorowym patronatem Wicepremiera Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka, połączona została z otwarciem Placówki Terenowej KRUS w Ostrowi Mazowieckiej. W wydarzeniu udział wzięli m.in.: Minister Henryk Kowalczyk, Poseł Maciej Górski i Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski. List od Senator Marii Koc odczytał dyrektor biura Maciej Piotrowski.

Gala była okazją do wręczenia medali i odznaczeń pracownikom KRUS a także do podziękowań wszystkim, którzy przez lata współpracowali z oddziałem.

Wicestarosta Marek Renik, w imieniu społeczności Powiatu Węgrowskiego, przekazał na ręce Prezes KRUS Pani Aleksandy Hadzik i Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS Pani Joanny Bali podziękowania za wszelkie działania wspierające rolników z terenu powiatu węgrowskiego.