Eliminacja powiatowe turnieju BRD

Eliminacja powiatowe turnieju BRD

Dnia 6 kwietnia 2018 r. w Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Powiatu Węgrowskiego, zorganizowane przez: Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach, Starostwo Powiatowe w Węgrowie, Urząd Miejski w Węgrowie i Komendę Powiatową Policji w Węgrowie. Nagrody i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie i Urząd Miejski w Węgrowie wręczali: Wicestarosta Halina Ulińska, Wiceburmistrz Węgrowa Leszek Redosz, st. specjalista Kuratorium Oświaty Agnieszka Jankowska, nad. Krzysztof Gromek i przedstawiciel WORD Siedlce Jerzy Chmieliński. Uczestnicy turnieju rywalizowali w pięciu konkurencjach: test wiedzy, test skrzyżowań, MRD, RTP i Pierwsza Pomoc.

Kategoria - Szkoły Podstawowe:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łochowie (Szymon Kowalski, Kacper Wróbel, Hanna Ciulak, Karolina Bakłanow)

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Korytnicy (Weronika Górska, Zuzanna Wasiewicz, Dawid Szymenderski, Kacper Pietrzak)

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Pniewniku (Aleksandra Roguska, Jakub Jarząbek, Aleksandra Cichocka, Szymon Świętochowski)

Kategoria - Gimnazja:

I miejsce – Gimnazjum SP w Grębkowie (Olga Roguska, Iga Roguska, Karolina Grala)

II miejsce – Gimnazjum SP nr 1 w Węgrowie (Mateusz Rudaś, Maciej Gzocho, Marcin Burczyński)

III miejsce – Gimnazjum SP w Kamionnie (Bartłomiej Zach, Patryk Kowalczyk Przemysław Kossowski)

Wystąpienie Wicestarosty Haliny Ulińskiej (galeria: 2)
I miejsce w kategorii szkoły podstawowe (galeria: 8)
II miejsce w kategorii szkoły podstawowe (galeria: 9)
III miejsce w kategorii szkoły podstawowe (galeria: 10)