Dzień Działkowca

Dzień Działkowca

W dniu 1 września 2018 r. działkowcy Rodzinnych Ogródków Działkowych „ OAZA” przy ul. Konopnickiej w Węgrowie obchodzili  Dzień Działkowca, na który zaproszona została Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska. W spotkaniu udział wzięli także Prezes Zarządu Rodzinnych Ogródków Działkowych „ OAZA” Tadeusz Ołowski, Członek Mazowieckiego Zarządu Okręgowego Działkowców Jadwiga Świstak, Burmistrz Miasta Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki oraz działkowcy.
Spotkanie było okazją do podsumowania dorobku działkowców w minionym roku i nagrodzenia działkowców oraz wyróżnienia srebrnymi i brązowymi odznakami za działalność na rzecz ogrodów działkowych.
Wicestarosta wyraziła uznanie dla Prezesa Zarządu ROD „ OAZA” Tadeusza Ołowskiego za zarządzanie ogródkami działkowymi przekazując na jego ręce dyplom uznania. Podziękowała również laureatom, jak i wszystkim właścicielom działek za podnoszenie walorów estetycznych w Węgrowie – stolicy Powiatu poprzez piękne zagospodarowanie terenu i prowadzenie ogródków działkowych.
Na zakończenie swojego wystąpienia Wicestarosta życzyła wszystkim działkowcom dużo zdrowia, dalszej chęci owocnej pracy, aby nie ustawali w swoim dziele pielęgnacji ogrodów działkowych.

Prezes Zarządu Rodzinnych Ogródków Działkowych " OAZA" Tadeusz Ołowski (galeria: 2)
Od prawej: Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska, Członek Mazowieckiego Zarządu Okręgowego Działkowców Jadwiga Świstak (galeria: 4)