Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

W piątek 18 marca w I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. W ceremonii otwarcia turnieju wziął udział Wicestarosta Marek Renik.

Tylko dwie szkoły z terenu powiatu węgrowskiego stanęły do tej rywalizacji: I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie oraz z Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Stoczku. Obie szkoły były reprezentowane przez cztery drużyny, dwie damskie i dwie męskie.

Turniej rozgrywany był w 2 kategoriach damskiej oraz męskiej. Oto końcowa klasyfikacja w obu grupach:

Kategoria damska:

1. I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie drużyna I
  2. I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie drużyna II
  3. NLO w Stoczku drużyna I
  4. NLO w Stoczku drużyna II

Kategoria męska:

1. NLO w Stoczku drużyna I
  2. NLO w Stoczku drużyna II
  3. I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie drużyna I
  4. I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie drużyna II

Turniej był sponsorowany przez Samorząd Powiatu Węgrowskiego.