Certyfikat CAF dla Starostwa Powiatowego w Węgrowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Certyfikat CAF dla Starostwa Powiatowego w Węgrowie

Drukuj
IMG_0433 (galeria: 1)

...

Dnia 17.07.2012 r., w Starostwie Powiatowy w Węgrowie odbyło się spotkanie podsumowujące Program Wdrażania Usprawnień Zarządczych w Jednostkach Samorządu Terytorialnego "Sprawny samorząd", realizowanego na zlecenie MSWiA przez partnerstwo, którego liderem jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej. Projekt skierowany był do pracowników 10 urzędów partnerskich z województwa kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego, w tym również Powiatu Węgrowskiego. W ramach projektu, partnerskie jednostki miały możliwość skorzystania ze szkoleń i doradztwa w zakresie: profesjonalizacji usług, relacji z klientem, wdrażania systemu analiz samorządowych, a także rozwijania umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi.

Celem programu było podniesienie poziomu jakości usług świadczonych w urzędach poprzez przygotowanie kadry zarządzającej i pracowników do stosowania nowoczesnych narzędzi i technik zarządzania w administracji publicznej oraz wdrożenie narzędzi samooceny i ciągłego samodoskonalenia, tzw. Wspólnej Metody Oceny (CAF ang. Common Assessment Framework). Przez kilka miesięcy specjalnie powołana grupa urzędników zajmowała się wprowadzaniem modelu CAF w Węgrowskim Starostwie. Przeprowadzono samoocenę oraz wyodrębniono te obszary, które wymagają udoskonalenia i niezbędnych usprawnień. Projekt został zakończony i uwieńczony przyznaniem certyfikatów dla Starostwa oraz urzędników- liderów wdrażania Metody CAF i usprawnień zarządczych zawiązanych z wynikami samooceny.

IMG_0431 (galeria: 2)
Certyfikat (galeria: 3)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.