Bezpłatne Webinarium Edukacyjne dotyczące sytuacji procesowej frankowiczów

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Bezpłatne Webinarium Edukacyjne dotyczące sytuacji procesowej frankowiczów

Drukuj
(galeria: 1)

Zgodnie z umową zawartą między Powiatem Węgrowskim a Fundacją Rozwoju Świadomości Obywatelskiej Experto Pro Bono z siedzibą w Zamościu prowadzona jest nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz edukacja prawna dla mieszkańców powiatu węgrowskiego.

Zainteresowanych tematem prawnych aspektów kredytów frankowych zapraszamy na bezpłatne Webinarium Edukacyjne dotyczące sytuacji procesowej frankowiczów: „Aktualna sytuacja procesowa spraw frankowych”, (sytuacja spraw frankowych, niedozwolone klauzule w kredytach frankowych, sposoby rozliczeń roszczeń stron, mechanizmy ochrony konsumentów).

Webinarium zostanie zorganizowane w dniu 14 marca br. w godzinach od 9.00 do 11:00, które zostanie przeprowadzone na platformie Microsoft Teams.

 

Link dostępu do Webinarium Edukacyjnego:

www.webinarium.fundacjaepb.pl

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.