ZAPROSZENIE NA POWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

ZAPROSZENIE NA POWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Herb Powiatu Węgrowskiego (galeria: 1)

Starosta Węgrowski oraz Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Autystycznym „SPONiA - Węgrów” zapraszają na obchody Powiatowego Dnia Zdrowia, które odbędą się 23 maja 2013 r. w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Węgrowie.

Początek o godz. 9.30.

W programie przewidziane są wykłady na temat:

znaczenia badań profilaktycznych dla zdrowia człowieka,

objawów m.in. depresji i schizofrenii, możliwości i sposobów pomocy w tych chorobach,

zasad zdrowego odżywiania i zagrożeń związanych z nieprawidłowym odżywianiem.

W drugiej części uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnych konsultacji psychologicznych oraz wykonania drobnych badań, takich jak poziom cukru we krwi i pomiar ciśnienia krwi.