XLI nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

powiatwegrowski.pl - Strona główna

XLI nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

Drukuj
Prezydium Rady Powiatu. Od lewej: Wiceprzewodnicząca Lidia Siuchta, Przewodniczacy Zygmunt Orłowski i Wiceprzewodniczący Paweł Marchela. (galeria: 1)

9 sierpnia 2018r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się XLI nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego.

Rada podjęła uchwały w sprawach:

  1. Zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Węgrowskiego na lata 2018-2042

  2. Zmian w budżecie Powiatu na 2018r.

  3. Zmiany uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie z gminą Mokobody umowy dotyczącej realizacji i współfinansowania zadania z zakresu przebudowy drogi położonej w granicach administracyjnych Powiatu Węgrowskiego

  4. Wysokości stawek opłat za zajmowanie pasa drogowego dróg powiatowych, których zarządcą jest Zarząd Powiatu

  5. Nadana tytułu honorowego zasłużony dla Powiatu Węgrowskiego.

Zarząd Powiatu Węgrowskiego. Od lewej: Członkowie Zarządu Powiatu Andrzej Kruszewski i Paweł Stelmach, Starosta Krzysztof Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulińska i Członek Zarządu Włodzimierz Miszczak (galeria: 2)
Radni Rady Powiatu Węgrowskiego kadencji 2014-2018 (galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.