Wigilia w SOSW w Węgrowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wigilia w SOSW w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

W dniu 19 grudnia 2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyła Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik, były Starosta Krzysztof Fedorczyk, Ks. prałat Leszek Gardziński – proboszcz parafii pw. WNMP w Węgrowie, ks. Romuald Kosk – proboszcz parafii pw. św. Antoniego z Padwy i św. Piotra z Alkantary w Węgrowie, ks. Paweł Szwedo – proboszcz parafii ewangelicko-augsburskiej w Węgrowie, ks. Andrzej Falkowski – proboszcz parafii pw. św. Ojca Pio w Węgrowie, Dyrektor Mazowieckiego Oddziału PFRON Anna Wandzel, Dyrektor Biura Senatorskiego Marii Koc Michał Piotrowski, radni powiatowi, Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, radni miejscy, dyrektorzy zaprzyjaźnionych placówek z terenu Powiatu Węgrowskiego oraz cała społeczność szkolna.
Uroczystość rozpoczęła się kolędą wykonaną przez chór wychowawców. Następnie goście obejrzeli Jasełka przygotowane przez uczniów i ich opiekunów. Spotkanie było również okazją do pasowania dzieci na przedszkolaków oraz uczniów I klasy.  Starosta Ewa Besztak pogratulowała Dyrektor SOSW Hannie Kasperowicz, opiekunom i uczniom pięknie przygotowanej części artystycznej oraz złożyła życzenia świąteczno-noworoczne. Podczas uroczystości oddano do użytku mikrobusa przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z przeznaczeniem dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie. Pojazd zakupiony został ze środków PFRON, a także Starostwa Powiatowego w Węgrowie.
Na zakończenie uroczystości zebrani podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.