Wakacyjne spotkanie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wakacyjne spotkanie

Drukuj
(galeria: 1)

Wakacyjne spotkanie z dziećmi ze świetlicy społecznej w Węgrowie

Dnia 17 lipca 2018 r. na zaproszenie Wicestarosty Haliny Ulińskiej, Starostwo Powiatowe odwiedziła grupa dzieci ze świetlicy społecznej w Węgrowie wraz z opiekunami i kierownikiem świetlicy Panią Wandą Kosińską oraz dzieci z Ukrainy i ich opiekunowie, którzy przebywają na wakacjach w Powiecie Węgrowskim. Zgromadzonych powitała Wicestarosta Halina Ulińska. W celu przybliżenia gościom z Ukrainy walorów naszego pięknego regionu obejrzano filmy o Powiecie Węgrowskim. Następnie na dzieci czekała niespodzianka w postaci filmu „ Królewna Śnieżka”, wspólne śpiewanie polskich przebojów, a także drobne upominki z logo powiatu i poczęstunek. Wicestarosta wręczyła na ręce Pani kierownik świetlicy Wandy Kosińskiej grę planszową na wyposażenie świetlicy oraz najnowsze publikacje i mapkę turystyczną Powiatu Węgrowskiego. Spotkanie odbyło się w miłej i radosnej atmosferze.

W poniedziałek 23 lipca 2018 r. w sali widowiskowej Węgrowskiego Ośrodka Kultury można było podziwiać piękne występy Dzieci i Młodzieży z Nowogradu Wołyńskiego. Zespół " Gracja" pod kierunkiem Pana Grzegorza Rozbickiego zaprezentował tańce: polonez, tańce hiszpańskie, samba oraz walc. W przerwach między tańcami publiczność wysłuchała ukraińskiego utworu pt. " Życzenie", a także polskiego " Wieczorem" śpiewanego przez Marię Gołębiewską.

 Dzieci ze świetlicy społecznej w Węgrowie zaśpiewały dwie patriotyczne pieśni: " Szary mundur" i  " Niedowiarki czcze umysły".

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
Występ Dzieci ze świetlicy społecznej w Węgrowie (galeria: 13)
Zespół " Gracja" z choreografem Grzegorzem Rozbickim (galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
Kierownik świetlicy społecznej w Węgrowie Wanda Kosińska oraz Dyrektor WOK Katarzyna Zabadała (galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.