Spotkanie ze Stowarzyszeniem Seniorów z Ruchny

Spotkanie ze Stowarzyszeniem Seniorów z Ruchny

Starostwo Powiatowe w Węgrowie w dniu 1 lutego 2018 r. odwiedzili członkowie Stowarzyszenia Seniorów z Ruchny wraz z Przewodniczącą Panią Janiną Guzek. Spotkanie prowadzili: Wicestarosta Halina Ulińska, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Tadeusz Krupa i Inspektor ds. kultury, sportu, turystyki i współpracy z NGO Tomasz Nowakowski. Rozpoczęła je projekcja najnowszego filmu promocyjnego „Powiat Węgrowski 2017”. Wicestarosta Halina Ulińska omówiła szerokie spektrum działalności Samorządu Powiatu Węgrowskiego a także przedstawiła zrealizowane i zaplanowane inwestycje, mające wpływ na poprawę życia mieszkańców powiatu. Podziękowała także za aktywność Stowarzyszenia, która pozwala każdemu z jego członków zaistnieć w społeczności lokalnej. Seniorzy zapoznali się z możliwościami dotyczącymi zgłaszania wniosków dotyczących wsparcia finansowego w ramach ogłaszanych przez powiat węgrowski konkursów. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a na uczestników czekał przygotowany słodki poczęstunek.

Od lewej: Naczelnik Wydziału Oświaty Tadeusz Krupa, Inspektor Tomasz Nowakowski, Przewodnicząca Janina Guzek i Wicestarosta Halina Ulińska (galeria: 4)