Spotkanie z zespołem „Węgrowianie”

Spotkanie z zespołem „Węgrowianie”

19 stycznia b.r. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się spotkanie z członkami zespołu „Węgrowianie” . Gości powitała Wicestarosta Halina Ulińska, która wyraziła zadowolenie, że na terenie powiatu działa tak utalentowana grupa wokalno-aktorska. W spotkaniu udział wzięła także Dyrektor Węgrowskiego Ośrodka Kultury – Katarzyna Zabadała, która omówiła działalność zespołu i jego uczestnictwo w organizowanych przez WOK także we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Węgrowie wydarzeniach kulturalnych.

Członkowie zespołu podziękowali Wicestaroście za działalność Samorządu Powiatu Węgrowskiego w promocji lokalnych zespołów ludowych, w tym także zespołu Węgrowianie.

14 września 2016 r. Zespół Ludowy „Węgrowianie" uświetnił swoim występem część artystyczną I Kongresu Turystycznego Powiatu Węgrowskiego.

Zespół „Węgrowianie” w 2018 roku będzie obchodził 20-lecie swojej działalności.

Występ zespołu "Węgrowianie" podczas I Kongresu Turystycznego Powiatu Węgrowskiego, który odbył się 14 września 2016 roku (galeria: 9)