powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie z zespołem „Węgrowianie”

Drukuj
(galeria: 1)

19 stycznia b.r. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się spotkanie z członkami zespołu „Węgrowianie” . Gości powitała Wicestarosta Halina Ulińska, która wyraziła zadowolenie, że na terenie powiatu działa tak utalentowana grupa wokalno-aktorska. W spotkaniu udział wzięła także Dyrektor Węgrowskiego Ośrodka Kultury – Katarzyna Zabadała, która omówiła działalność zespołu i jego uczestnictwo w organizowanych przez WOK także we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Węgrowie wydarzeniach kulturalnych.

Członkowie zespołu podziękowali Wicestaroście za działalność Samorządu Powiatu Węgrowskiego w promocji lokalnych zespołów ludowych, w tym także zespołu Węgrowianie.

14 września 2016 r. Zespół Ludowy „Węgrowianie" uświetnił swoim występem część artystyczną I Kongresu Turystycznego Powiatu Węgrowskiego.

Zespół „Węgrowianie” w 2018 roku będzie obchodził 20-lecie swojej działalności. 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
Występ zespołu "Węgrowianie" podczas I Kongresu Turystycznego Powiatu Węgrowskiego, który odbył się 14 września 2016 roku (galeria: 9)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.