Spotkanie sołtysów i samorządowców w Miedznie

Spotkanie sołtysów i samorządowców w Miedznie

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk uczestniczył w spotkaniu opłatkowym sołtysów diecezji drohiczyńskiej z Księdzem Biskupem Tadeuszem Pikusem, które odbyło się 10 stycznia 2017 r. w Miedznie. Powiat Węgrowski reprezentowali sołtysi i samorządowcy z dekanatu węgrowskiego i łochowskiego.

Spotkanie rozpoczęło się mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej, następnie uczestnicy zgromadzili się w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy przygotowali dla zebranych spektakl pt. „Opowieść Wigilijna”. Po jego zakończeniu goście udali się do budynku Zajazdu w Miedznie, gdzie dzieląc się opłatkiem składali sobie noworoczne życzenia.