Sesja i świąteczno-noworoczne spotkanie Rady

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Sesja i świąteczno-noworoczne spotkanie Rady

Drukuj
(galeria: 1)

Dnia 28 grudnia 2018r. odbyła się IV sesja Rady Powiatu Węgrowskiego podczas której przyjęty został budżet Powiatu na 2019 rok. Na sesję przybyła Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, która złożyła gratulacje radnym z okazji wyborów a także zapewniła o swoim wsparciu inicjatyw podejmowanych przez radę powiatu. Marszałek złożyła także całej radzie świąteczne życzenia i przekazała upominek w postaci albumu pt. „Węgrowskie drogi do Niepodległości”, który został wydany przez IPN.

Podczas sesji radni podjęli uchwały w sprawach: zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Węgrowskiego na lata 2018-2042, zmian w budżecie Powiatu na 2018 rok, wydatków budżetu Powiatu Węgrowskiego, które w 2018 roku nie wygasają z upływem roku budżetowego, wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu lokalu i na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy, delegowania dwóch radnych Powiatu Węgrowskiego do składu Powiatowej Komisji  Bezpieczeństwa i Porządku, uchwalenia planu prac Rady Powiatu Węgrowskiego na rok 2019.

Na zakończenie sesji przygotowano święteczno-noworoczne spotkanie Radnych Rady Powiatu Węgrowskiego, podczas którego życzenia dla wszystkich radnych i ich najbliższych złożyła Starosta Ewa Besztak.

 

Przypominamy, że Sesje Rady Powiatu Węgrowskiego transmitowane są na żywo:

https://www.youtube.com/channel/UCXgAivBx4N-2frsp7O2cLqQ/featured

Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc złożyła wszystkim obecnym świąteczno-noworoczne życzenia (galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.