Przedłużenie naboru beneficjentów do projektu " Razem możemy wiele"

Przedłużenie naboru beneficjentów do projektu " Razem możemy wiele"

PO KL (galeria: 1)

Obecnie terminem zakończenia rekrutacji jest 11.12.2013 r.

Pierwotnie wnioski zainteresowanych miały być przyjmowane do końca listopada, obecnie terminem zakończenia rekrutacji jest dzień 11.12.2013 r.

Zainteresowanych zapraszamy do udziału w :

1. Sieć współpracy i samokształcenia dyrektorów szkół i przedszkoli.

Grupa docelowa: dyrektorzy wszystkich typów szkół i przedszkoli.

2. Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli wychowawców.

Grupa docelowa: wychowawcy klas, pedagodzy oraz nauczyciele wszystkich typów szkół i przedszkoli.

3. Sieć współpracy i samokształcenia matematyczno – informatyczna.

Grupa docelowa: zainteresowani nauczyciele wszystkich typów szkół i przedszkoli.

4. Sieć współpracy i samokształcenia rozwijania twórczego myślenia uczniów.

Informacja Biura projektu " Razem możemy wiele"