powiatwegrowski.pl - Strona główna

Noworoczne spotkanie Solidarności

Drukuj
Wystąpienie Wicestarosty Haliny Ulińskiej (galeria: 1)

Członkowie i sympatycy NSZZ „Solidarność” i Solidarności RI z terenu Powiatu Węgrowskiego zebrali się na noworocznym spotkaniu, które odbyło się 25 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska, Burmistrz Miasta Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki i Wiceburmistrz Leszek Redosz, Przewodniczący Rady Miasta Węgrowa Jacek Antoński, Wójt Gminy Liw Bogusław Szymański.  Wspólną modlitwę poprowadzili proboszczowie węgrowskich parafii, Ks. Wiesław Niemyjski i Ks. Romuald Kosk.

W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego Wicestarosta Halina Ulińska złożyła życzenia wszelkiej pomyślności i zdrowia. W swoim wystąpieniu przypomniała słowa Św. Jana Pawła II „Solidarność to znaczy jeden i drugi, nigdy jeden przeciw drugiemu", które powinny być respektowane.

Podczas spotkania omawiano także ważne bieżące sprawy, którymi zajmuje się aktualnie związek.

Solidarność to obecnie największy ogólnopolski związek zawodowy powstały w 1980 roku dla obrony praw pracowniczych.

 

(galeria: 2)
Wystąpienie Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc (galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.