"NIEPODLEGŁA - TO MY"

powiatwegrowski.pl - Strona główna

"NIEPODLEGŁA - TO MY"

Drukuj
(galeria: 1)

Społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie wspólnie z chórem Belcanto przygotowała wzruszający koncert o tematyce Niepodległościowej, który odbył się 26 listopada 2018r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Na uroczystość przybyli:  Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik, Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Redosz, Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Kot, Radny Rady Powiatu Adam Strąk a także zaproszeni goście.

Gości powitała dyrektor SOSzW Hanna Kasperowicz, która podziękowała wszystkim za tak liczną obecność. Uroczystość  rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. Następnie zebrani podziwiali piękne widowisko patriotyczne w którym wystąpiły dzieci i młodzież z SOSzW w Węgrowie. Wspaniała gra młodych aktorów, pełna emocji i wzruszeń,  została nagrodzona licznymi brawami.

Specjalne podziękowania złożyły także Wicemarszałek Senatu Maria Koc i Starosta Węgrowski Ewa Besztak. Na zakończenie uroczystości wystąpił Chór "Belcanto" z programem pieśni niepodległościowych i patriotycznych.

Gości powitała dyrektor SOSzW Hanna Kasperowicz (galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
Wystąpienie Wicemarszałek Senatu RP Mari Koc (galeria: 23)
Wystąpienie Starosty Węgrowskiego Ewy Besztak. (galeria: 24)
(galeria: 25)
(galeria: 26)
(galeria: 27)
(galeria: 28)
(galeria: 29)
(galeria: 30)
(galeria: 31)
(galeria: 32)
(galeria: 33)
(galeria: 34)
(galeria: 35)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.