Koncert świąteczny

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Koncert świąteczny

Drukuj
(galeria: 1)

15.12.2018r. tradycyjnie jak co roku Stowarzyszenie Taneczno-Gimnastyczne „MAX DANCE” w Węgrowie zorganizowało Koncert Świąteczny w sali widowiskowej Węgrowskiego Ośrodka Kultury. Tym razem pod hasłem „Dla Niepodległej” z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na wydarzeniu pojawiła się liczna grupa artystów, goście oraz oczywiście Mikołaj, który wręczył prezenty wszystkim tancerzom.
Grupy reprezentujące MAX DANCE przygotowały 12 prezentacji, w tym taneczne, gimnastyczne oraz z wykorzystaniem rekwizytów tj. trampoliny, hula hop i nie tylko. Każdy występ był inny i wyjątkowy. Przedział wiekowy artystów był bardzo szeroki, ponieważ pierwszy raz w dorobku MAX DANCE koncert rozpoczynały przedszkolaki, a kończyła go grupa dorosła. W finale wszyscy tancerze zaprezentowali układ świąteczny. Zwieńczeniem imprezy były zdjęcia z Mikołajem oraz cukierki dla wszystkich dzieci przybyłych na to spotkanie.
W ten sposób ST-G MAX DANCE przesłało życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak.
 

Info: MAX DANCE
 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.