Hala sportowa po remoncie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Hala sportowa po remoncie

Drukuj
(galeria: 1)

15 listopada 2018r. odbyło się otwarcie nowo wyremontowanej hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie. Na uroczystość przybyli: Burmistrz Miasta Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki wraz z samorządowcami i pracownikami urzędu, Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego (burmistrz elekt) Paweł Marchela, zaproszeni goście, nauczyciele i uczniowie szkoły. Zgromadzonych powitał dyrektor Krzysztof  Litka, który przedstawił zakres remontu hali sportowej a także informacje o sukcesach uczniów podczas zawodów, które się tutaj odbywały. Słowa do zebranych skierował Burmistrz Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki, dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby remont został wykonany.

Głos zabrała także Wicestarosta Halina Ulińska gratulując władzom miasta wykonania tak potrzebnej inwestycji. Wspólnie z wiceprzewodniczący Rady Powiatu (burmistrzem elektem) Pawłem Marchelą wręczyła upominki do prowadzenia zajęć sportowych. Poświecenia odnowionego obiektu dokonał proboszcz Parafii św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy ks. kan. Romuald Kosk. Uroczystość uświetnił przygotowany program artystyczno-sportowy, w którym wystąpili uczniowie szkoły, grupa taneczno-akrobatyczna Avocado, Nela Zawadzka oraz uczennice z klas VI i VII w meczu piłki siatkowej.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
Wystąpienie dyrektora szkoły Krzusztofa Litki (galeria: 7)
(galeria: 8)
Wystąpienie burmistrza Węgrowa Krzysztofa Wyszogrodzkiego (galeria: 9)
Wystąpienie Wicestarosty Węgrowskiego Haliny Ulińskiej (galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
Występ Neli Zawadzkiej (galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.