10- lecie WTZ w Jaworku

10- lecie WTZ w Jaworku

Prace podopiecznych wystawione na aukcji (galeria: 1)

10 grudnia o godz. 10:00 w Węgrowskim Ośrodku Kultury, Warsztaty Terapii Zajęciowej działające przy Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „ JAWOR”, uczciły jubileusz 10- lecia swojego istnienia.

Uroczystość zgromadziła na sali widowiskowej WOK liczne grono gości, głownie ludzi zaangażowanych i od lat aktywnie wspierających działalność warsztatów. Dziesięcioro najbardziej zasłużonych osób otrzymało z rąk uczestników WTZ „ Anioły Warsztatów” jako skromny wyraz wdzięczności. Wśród wyróżnionych znalazła się Przewodnicząca Rady Powiatu- Anna Grażyna Brodacka- Bartoszuk, Starosta Węgrowski- Krzysztof Fedorczyk oraz Wicestarosta Węgrowski- Ewa Besztak.

Poza licznymi gratulacjami i podziękowaniami skierowanymi pod adresem kierownik warsztatów- Elżbiety Trojanowskiej, wiele słów wdzięczności skierowano do rodziców uczestników warsztatów, którzy to najaktywniej włączają się w działalność placówki.

Zgromadzeni mieli przyjemność wspólnie uczestniczyć w kolędowaniu oraz wziąć udział w aukcji prac podopiecznych. Goście nie zawiedli. Wszystkie przedmioty sprzedano, a zgromadzone środki zostaną przeznaczone na rehabilitację osób niepełnosprawnych skupionych w WTZ.

Zwieńczeniem uroczystości była słodka niespodzianka- tort urodzinowy.

" Anioł Warsztatów" dla wicestarosty- Ewy Besztak (galeria: 2)
Uczestnicy WTZ z opiekunami (galeria: 3)
Aukcja (galeria: 4)
Wspólne kolędowanie (galeria: 5)