Ankieta dla turystów odwiedzających Województwo Mazowieckie

Ankieta dla turystów odwiedzających Województwo Mazowieckie

...

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Węgrowskiego do wypełnienia ankiety na temat stopnia zadowolenia turystów z pobytu na Mazowszu oraz jakości usług turystycznych.

Ankieta jest jednym z zadań ewaluacyjno-monitorujących wdrożonej „Strategii rozwoju turystyki województwa mazowieckiego na lata 2007 – 2013”. Celem badania jest zebranie informacji o jakości usług turystycznych w regionie na podstawie których podjęte będą działania podnoszące poziom obsługi odwiedzających region turystów.

Ankietę przygotowała zewnętrza firma na zlecenia Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Badania prowadzone będą do 30 września 2013 roku.

Link do ankiety pod adresem: