Akcja „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”

Akcja „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk w dniu 26 października 2017 r. wziął udział w spotkaniu w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Sadowenm. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Elżbieta Lanc – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Krzysztof Fedorczyk – Starosta Węgrowski i Waldemar Cyran – Wójt Gminy Sadowne. Uczestnikami były dzieci  ze Szkoły Podstawowej im. Czesława Wycecha w Sadownem oraz z oddziałów przedszkolnych, które wzięły udział w trzech panelach promujących bezpieczeństwo. Panele zostały prowadzone przez Komisariat Policji w Łochowie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie. Dzieci zapoznały się z nauką jazdy po torze rowerowym a także z zagadnieniami z zakresu bezpieczeństwa w życiu codziennym i udzielania pierwszej pomocy.