Akademicki sukces węgrowskich siatkarek

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Akademicki sukces węgrowskich siatkarek

Drukuj
(galeria: 1)

W hali sportowej Akademii Obrony Narodowej 18 maja br. rozegrano Akademicki Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Unikatowym był skład uczestników walczących o I miejsce i puchar Turnieju.

Wzięły w nim udział drużyny akademickie: zespół AZS Akademii Obrony Narodowej z trenerem panem Adamem Matyją i AZS Wojskowej Akademii Technicznej z trenerem panem Jackiem Kowalem.

Trzecią drużyną Turnieju były węgrowskie licealistki,  siatkarki z I i II klasy mazowieckiego II Liceum Ogólnokształcącego  Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z trenerem S.O.S. panią Moniką Skórką.

Dziewczęta z Węgrowa były szczególnie zmotywowane faktem, iż akademicki turniej był okazją do sprawdzenia umiejętności siatkarskich przed startem w Ogólnopolskim Finale Licealiady w Wieliczce.

Nasze siatkarki wywalczyły prawo do reprezentowania województwa mazowieckiego w ogólnopolskim finale po całorocznych eliminacjach regionalnych.

I tym razem odniosły wyjątkowy sukces pokonując starsze koleżanki z reprezentacji akademii  wojskowych AON oraz WAT i przywiozły do Węgrowa piękny puchar za zdobycie I miejsca.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.