Absolutorium dla Zarządu Powiatu Węgrowskiego

Absolutorium dla Zarządu Powiatu Węgrowskiego

IMG_0392 (galeria: 1)

W dniu 21 czerwca 2012 roku odbyła się XVII Sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

XVII Sesję Rady Powiatu zdominowała dyskusja nad wykonaniem budżetu Powiatu Węgrowskiego z 2011 roku oraz udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu Węgrowskiego za 2011 rok.

Radni wysłuchali sprawozdania z wykonania budżetu za miniony rok, które uzupełniła szczegółowa prezentacja przedstawiona przez Skarbnik Powiatu Annę Bala.

Przewodnicząca Rady Powiatu Anna Grażyna Brodacka - Bartoszuk odczytała opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej o wykonaniu budżetu.

O wykonaniu budżetu wypowiedzieli się również przewodniczący komisji stałych Rady.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Radny Zygmunt Orłowski zawnioskował do Rady Powiatu o udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu Węgrowskiego.

Stosunkiem głosów 16 „za” udzieleniem absolutorium, 1 „przeciw” i jeden „wstrzymujący się” Rada Powiatu Węgrowskiego udzieliła absolutorium Zarządowi Powiatu Węgrowskiego za rok 2011.

Krzysztof Fedorczyk – Starosta Węgrowski w imieniu Zarządu podziękował Radzie za udzielone absolutorium, jednocześnie wyrażając nadzieję na dalszą, tak dobrą współpracę miedzy Zarządem, a Radą Powiatu.

IMG_0390 (galeria: 2)
IMG_0391 (galeria: 3)