Absolutorium dla Zarządu Powiatu Węgrowskiego

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Absolutorium dla Zarządu Powiatu Węgrowskiego

Drukuj
(galeria: 1)

Na LIV sesji Rady Powiatu Węgrowskiego, która odbyła się 23 czerwca 2022 r. Zarząd Powiatu Węgrowskiego otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu za 2021 rok.

Na sesji przedstawiono Raport o stanie Powiatu Węgrowskiego za 2021 rok, przedstawienie raportu połączone było z szeroką debatą dotyczącą kierunków rozwoju Powiatu Węgrowskiego. Wysłuchano także opinii RIO w Warszawie Zespół w Siedlcach o wykonaniu budżetu za 2021 rok oraz przyjęto roczne sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu.

Najważniejszym punktem sesji było udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu Węgrowskiego. Zarząd otrzymał absolutorium 11 głosami "za", 8 głosami "przeciw".

Zarząd Powiatu Węgrowskiego w składzie: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik oraz Członkowie: Tadeusz Kot, Artur Lis i Włodzimierz Miszczak składa serdeczne podziękowania wszystkim podmiotom i instytucjom za owocną współpracę w 2021 roku.

(galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.