33. rocznica powstania NSZZ " Solidarność"

33. rocznica powstania NSZZ " Solidarność"

DSCF1666 (galeria: 1)

31 sierpnia br., pod pomnikiem „ Solidarności” w Węgrowie, uroczyście upamiętniono to historyczne wydarzenie.

Po wspólnej modlitwie, wszyscy zgromadzeni wysłuchali okolicznościowych przemówień, a delegacje uroczyście złożyły wieńce. Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowały: p. Ewa Besztak- Wicestarosta Węgrowski oraz p. Marzena Gromek- Sekretarz Powiatu Węgrowskiego. Dokładnie w południe, wszyscy w skupieniu i zadumie wsłuchali się w dźwięk głośno brzmiących syren strażackich.

Msza św. w intencji NSZZ „ Solidarność”, odbyła się w niedzielę 8 września, w Bazylice Mniejszej w Węgrowie.

DSCF1657 (galeria: 2)
DSCF1655 (galeria: 3)