powiatwegrowski.pl - Strona główna

30-lecie Polskiego Związku Kickboxingu

Drukuj
(galeria: 1)

 

 11 stycznia 2019 r. Polski Związek Kickboxingu w Węgrowie obchodził 30-lecie powstania. W uroczystości jubileuszowej, która odbyła się w restauracji Everest, udział wzięli przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, członkowie oraz sympatycy klubu. Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowała Starosta Ewa Besztak. Zebranych powitał prezes PZKB Piotr Siegoczyński, który mówił o osiągnięciach oraz planach na przyszłość. Podczas uroczystości Prezes PZKB Piotr Siegoczyński wyraził uznanie dla sportowców dziękując Im za włożony wysiłek i wybitne osiągnięcia sportowe w 2018 r.  Jubileusz był również okazją do wręczenia podziękowań za pomoc i współpracę na rzecz polskiego Kickboxingu w 2018 roku oraz Nagród Polskiego Związku Kickboxingu "Heros 30-lecia PZKB" w kategorii Organizacja Imprez Kickboxingu, które otrzymał Urząd Miejski w Węgrowie oraz Starostwo Powiatowe w Węgrowie. Nagrody odebrali: Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela i Starosta Węgrowski Ewa Besztak. Starosta pogratulowała wspaniałego jubileuszu, osiągniętych sukcesów oraz życzyła wszystkim członkom klubu wszelkiej pomyślności i nieustającego zapału w realizacji wszystkich zamierzeń i planów.

Kickboxing jest dyscypliną sportową, która w sposób holistyczny rozwija umiejętności fizyczne tj. siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, poczucie rytmu, a także rozwija cechy psychiczne m.in. panowanie nad stresem, poczucie własnej wartości, pewność siebie. Dnia 30 listopada 2018 r. kickboxing został uznany przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski i dołączy do programu Igrzysk Olimpijskich.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.