226. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

226. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego kwiaty złożyli Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Lidia Siuchta i Paweł Marchela. (galeria: 1)

W dniu 3 maja 2017 r. w Węgrowie odbyły się uroczystości związane z 226. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęła je uroczysta msza św. koncelebrowana przez ks. dziekana Leszka Gardzińskiego. Następnie zgromadzeni udali się na Skwer 3 Maja przy Węgrowskim Ośrodku Kultury, gdzie odbyło się składanie okolicznościowych wiązanek. W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego kwiaty złożyli  Lidia Siuchta i Paweł Marchela- Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego.