10-lecie Katolickiego Przedszkola św. Antoniego w Węgrowie

10-lecie Katolickiego Przedszkola św. Antoniego w Węgrowie

26 września odbyły się uroczystości 10-lecia Katolickiego Przedszkola św. Antoniego w Węgrowie, na których wieloletni dyrektor przedszkola ks. kan. dr Romuald Kosk otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej – najwyższe odznaczenie w zakresie edukacji.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą, której przewodniczył ks. biskup Piotr Sawczuk. Bezpośrednio po nabożeństwie nastąpiła dekoracja Medalem Komisji Edukacji Narodowej, której w imieniu Ministra Edukacji dokonał Mazowiecki Wicekurator Oświaty Krzysztof Wiśniewski.

Następnie odbyły się występy artystyczne przygotowane przez dzieci z Przedszkola św. Antoniego w Węgrowie, a następnie okolicznościowe przemówienia zaproszonych gości, w śród których znaleźli się m. in. Senator RP Maria Koc, Poseł na Sejm RP Maciej Górski, Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz oraz Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela.