Z okazji przypadającego w dniu 1 czerwca Międzynarodowego Dnia Dziecka Starosta Węgrowski – Ewa Besztak odwiedziła Oddział Pediatryczny Szpitala Powiatowego w Węgrowie i Oddziały Przedszkolne Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie przekazując życzenia i upominki dla najmłodszych mieszkańców Powiatu Węgrowskiego.
W Szpitalu Powiatowym w Węgrowie w spotkaniu uczestniczyli: Dyrektor SPZOZ w Węgrowie p. Artur Skóra, Ordynator Oddziału – lek. med. Barbara Tulwin i Pielęgniarka Oddziałowa – p. Marzena Frączek.
W spotkaniu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie uczestniczyli: Dyrektor SOSzW w Węgrowie – Hanna Kasperowicz i dzieci wraz z opiekunami z grup przedszkolnych.























