W dniu 18 grudnia br. Starosta Węgrowski Ewa Besztak uczestniczyła w spotkaniu świątecznym Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Węgrowie.
Wigilia Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Węgrowie, to ważne wydarzenie w życiu lokalnej społeczności, podczas którego seniorzy mieli okazję wspólnie celebrować nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Pani Starosta złożyła życzenia i przekazała świąteczny upominek na ręce Pani Prezes Jolanty Roguskiej.
To było spotkanie pełne wzruszeń i ciepłych słów. Polski Związek Emerytów i Rencistów już od wielu lat kultywuje piękną tradycję spotkań świątecznych.
Podczas wigilii było wspólne śpiewanie kolęd, wzajemne życzenia i łamanie się opłatkiem oraz wspólny wigilijny posiłek.






















