XXV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

XXV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

Prezydium Rady Powiatu. Od lewej: Wiceprzewodnicząca Lidia Siuchta i Wiceprzewodniczący Paweł Marchela (galeria: 1)

Dnia 1 marca 2017 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się XXV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego.

Radni podjęli uchwałę w sprawie zmiany Uchwały Nr XX/177/2016 z dnia 14 listopada 2016 dotyczącej planu inwestycyjnego dla subregionu siedleckiego objętego OSI problemowym pod nazwą.: "Utworzenie Zintegrowanego Wielofunkcyjnego Węzła Wymiany Pasażerskiej w Siedlcach oraz rozbudowa i modernizacja powiązania z nim układu komunikacyjnego miasta i subregionu siedleckiego".

Radni przed rozpoczęciem obrad minutą ciszy uczcili przypadający na 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Zarząd Powiatu Węgrowskiego. (galeria: 3)