Wybierz swojego Laureta/Laureatkę w kategorii „Nagroda mieszkańców Mazowsza” w XIII edycji konkursu "Mazowieckie Barwy Wolontariatu"

Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza mieszkańców województwa mazowieckiego do udziału w głosowaniu na Kandydatkę/Kandydata - Wolontariuszkę/Wolontariusza w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”.

KIEDY JEST GŁOSOWANIE?

Głosowanie odbędzie się w terminie od 17 do 30 października 2023 r.

KTO MOŻE GŁOSOWAĆ?

W głosowaniu na Kandydatkę/Kandydata - Wolontariuszkę/Wolontariusza w kategorii „Nagroda mieszkańców Mazowsza” w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu” może wziąć udział każdy mieszkaniec województwa mazowieckiego.

JAK ZAGŁOSOWAĆ?

• Głosować można tylko elektronicznie za pomocą strony dialog.mazovia.pl w zakładce > Wolontariat > Mazowieckie Barwy Wolontariatu > Głosowanie - Dialog Mazovia. Głosowanie jest bezpłatne.
  • Zagłosować można tylko raz i oddać jeden głos na Kandydatkę/Kandydata z opublikowanych zgłoszeń Głosowanie - Dialog Mazovia.
  • Osoba głosująca zostanie poproszona o podanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania (ograniczonego do nazwy miejscowości i powiatu) oraz numeru telefonu komórkowego. W przypadku osoby małoletniej głosuje przedstawiciel ustawowy.
  • Na podany numer telefonu komórkowego zostanie wysłany indywidualny kod niezbędny do oddania głosu na stronie.  Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób.

Dodatkowych informacji w sprawie udziela pracownik Biura Dialogu i Inicjatyw Społecznych,Marzena Kuchta, tel. 22 437 94 74, e-mail: .