Wybierz Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2016

Wybierz Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2016

Na terenie powiatu węgrowskiego trwa już VIII edycja konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2016”. Dzięki plebiscytowi można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców - dzielnicowych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w połowie stycznia 2017 roku. Ważnym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego na terenie powiatu węgrowskiego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety.

Dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym odgrywa bardzo ważną rolę w działaniach profilaktycznych. Bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną umożliwi poznanie potrzeb, obaw i problemów a także zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom rejonu.
Za pomocą ankiety chcemy wyłonić najpopularniejszego dzielnicowego oraz poznać opinię mieszkańców dotyczącą bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania a także poznać miejsca najbardziej zagrożone na danym terenie.

Zachęcamy mieszkańców powiatu węgrowskiego do udziału w konkursie, który potrwa do połowy stycznia 2017 roku. Ankiety wraz ze skrzynkami znajdziecie państwo w Urzędach Gmin, Urzędzie Miasta, w Starostwie Powiatowym w Węgrowie  oraz Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie.

Poniżej  wykaz dzielnicowych