Zaproszenie na konferencję - "Czas dla dzieci i młodzieży"

Zaproszenie na konferencję - "Czas dla dzieci i młodzieży"

10 października 2023 roku o godzinie 9:30 w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbędzie się konferencje pt. " „Czas dla dzieci i młodzieży” organizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja By The Way a współorganizatorem Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu PSYCHOSTREFA 21-23.

Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie przybycia w terminie do 06.10.2023 roku do godz. 13:00 telefonicznie na numer 25 308 11 71 lub 25 308 11  lub drogą mailową m.gromek@pcpr.wegrow.pl

Info: PCPR w Węgrowie