Zakończenie roku szkolnego klas trzecich w I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie

Zakończenie roku szkolnego klas trzecich w I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie

Zakończenie roku szkolnego (galeria: 1)

24 kwietnia 2015 r. w I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla 184 uczniów klas trzecich. Wzięli w niej udział: Wicestarosta Halina Ulińska, przedstawiciele Grupy Społecznej „Niezłomni”: pan pułkownik Krystyn Edmund Rospara i pan Tomasz Staręga, Rada Rodziców, wychowawcy i nauczyciele I LO w Węgrowie na czele z dyrekcją oraz abiturienci i ich rodzice. Konrad Końsko z klasy matematyczno-fizycznej z rozszerzonym j. angielskim, który ukończył szkołę ponadgimnazjalną z najwyższą średnią ocen 5,22, otrzymał z rąk Wicestarosty gratulacje oraz nagrodę ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie. Wszyscy, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, otrzymali nagrody, a ich rodzice Listy Gratulacyjne. Spotkanie uświetnił występ szkolnego chóru oraz abiturientki Olgi Kuć. Już za kilka dni abiturienci rozpoczną zdawanie egzaminu maturalnego. Powodzenia!

Zakończenie roku szkolnego (galeria: 2)
Zakończenie roku szkolnego (galeria: 3)
Zakończenie roku szkolnego (galeria: 4)