powiatwegrowski.pl - Strona główna

XXX edycja konkursu „Mój Las”

Drukuj
(galeria: 1)

Pod patronatem Zarządu Głównego Stowarzyszenia Inżynierów, Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligi Ochrony Przyrody odbyło się podsumowanie powiatowego etapu XXX edycji konkursu dla młodzieży szkolnej pod hasłem „Mój Las”. W konkursie tym wzięło udział  239 uczniów, którzy nadesłali łącznie 239 prac. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 25 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie. Konkurs odbywa się  w dwóch etapach: regionalnym i centralnym. Biorą w nim udział dzieci i młodzież z szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, podzieleni na cztery kategorie wiekowe o tematyce:

kategoria I   - Dzień i noc w lesie

kategoria II  - Drzewo i jego funkcje w przyrodzie

kategoria III - Znaczenie drewna dla lasu i ludzi

kategoria IV - Gospodarka leśna a sukcesja naturalna - za i przeciw

       Spotkanie poprowadziła Naczelnik Wydziału Środowiska, Rolnictwa i Budownictwa  Starostwa Powiatowego w Węgrowie – Bożena Gierej, która powitała gości oraz przedstawiła wyniki.                                              

W zależności od kategorii zwycięzcami zostali:

Kategoria I:

1.   Szkoła Podstawowa w Węgrowie – Weronika Krupa  pod kierunkiem Pani Doroty Snopczyńskiej

2.   Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie –Patrycja Olton pod kierunkiem Pani Danuty Pióro

3.   Zespół Szkolno – Przedszkolny w Korytnicy – Maria Wasiewicz pod kierunkiem  Pani   Teresy Skolimowskiej

Wyróżnienia:

  1. Szkoła Podstawowa w Węgrowie – Krzysztof Bałdyga pod kierunkiem Pani Agnieszki Książek

  2. Szkoła Podstawowa w Węgrowie –Bartosz Choromański pod kierunkiem Pani Wiolety Rychlik

  3. Szkoła Podstawowa w Węgrowie – Katarzyna Pniewska pod kierunkiem Pani Magdaleny Gąsior

  4. Szkoła Podstawowa w Węgrowie - Weronika Ojdana pod kierunkiem Pani Bożeny Gierłowskiej

  5. Szkoła Podstawowa w Mrozowej Woli – Dominik Wójcikpod kierunkiem Pani Ewy Matusik

  6. Szkoła Podstawowa w Toporze – Mikołaj Czarnogórski pod kierunkiem Pani Agaty Różańskiej

  7. Zespół Szkół w Gwizdałach- Milena Marcheluk pod kierunkiem Pani Marii Konarzewskiej

  8. Szkoła Podstawowa w Pniewniku – Bartosz Rowicki pod kierunkiem Pani Agnieszki Dunaj

  9. Szkoła Podstawowa w Pniewniku – Karolina Gierspodkierunkiem Pani Danuty Kupiec

  10. Szkoła Podstawowa w Pniewniku – Natalia Dymowska pod kierunkiem Pani Grażyny Laskowskiej

  11. Szkoła Podstawowa w Grygrowie – Maria Drużba pod kierunkiem Pani Wandy Pajko

  12. Szkoła Podstawowa w Grygrowie – Wiktoria Marszałpodkierunkiem Pani Elżbiety Salach

  13. Zespół Szkolno – Przedszkolnyw Korytnicy – Julia Wasiewicz pod kierunkiem Pani Doroty Morawskiej Josvoll

  14. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Grębkowie- Antonina Miklaszewska pod kierunkiem Pani Anny Wyszogrodzkiej

  15. Szkoła Podstawowa w Stoczku – Amelia Głuszak pod kierunkiem Pani Elżbiety Rydzewskiej

  16. Szkoła Podstawowa w Stoczku – Emilia Babska pod kierunkiem Pani Jolanty Dołowa

  17. Szkoła Podstawowa w Stoczku –Maja Gierłowska pod kierunkiem Pani Elżbiety Szymanik

  18. Szkoła Podstawowa w Stoczku- Monika Klimek pod kierunkiem Pani Agnieszki Rogala

  19. Szkoła Podstawowa w Stoczku – Julia Kowalczyk pod kierunkiem Pani ElżbietyJusińskiej

  20. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie – Błażej Białas pod kierunkiem Pani Renaty Król

  21. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie – Weronika Pełka pod kierunkiem Pani Donaty Cendrowskiej

  22. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie –Ola Gólska pod kierunkiem Pani Agaty Dołowa

  23. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie – Adam Strąkpod kierunkiem Pani Barbary Kochanowskiej

  24. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie- Dominika Baranowska pod kierunkiem Pani Anny Gościckiej

  25. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie – Klaudia Dębkowska pod kierunkiem Pani Barbary Podgórskiej

  26. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie- Bartosz Małecki pod kierunkiem Pani Agnieszki Krupa

  27. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie – Wiktoria Kwiatkowska pod kierunkiem Pani Anny Parys

Kategoria II:

1.    Szkoła Podstawowa w Grębkowie - Stanisław Miklaszewski  pod kierunkiem Pani Grażyny Sawickiej

2.    Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łochowie – Bartosz Ziółkowski pod kierunkiem Pani Barbary Bala

3.    Szkoła Podstawowa w Węgrowie -  Aleksandry Marciniak pod kierunkiem Pani Barbary Ruta

Wyróżnienia:

1.    Szkoła Podstawowa w Węgrowie – Aleksandra Szkołut pod kierunkiem Pani Agnieszki  Antońskiej

2.    Szkoła Podstawowa w Węgrowie – Zuzanna Zabadała pod kierunkiem Pani Barbary Czapskiej

3.    Samorządowa Szkoła Podstawowa w Liwie – Zuzanna Rudnicka pod kierunkiem Pani Bernadetty Skulimowskiej

4.    Szkoła Podstawowa w Stoczku – Julia Wójcik pod kierunkiem Pani Katarzyny Białousz

5.    Szkoła Podstawowa w Grygrowie – Zuzanna Grenda pod kierunkiem Pani Marii Mastalerczuk

6.    Zespół Szkół w Gwizdałach  - Arkadiusz Kozioł pod kierunkiem Pani Marii Konarzewskiej

7.    Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie – Maria Ziółkowska pod kierunkiem Pani Justyny Kasztelan

8.    Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie – Antoni Rosłon pod kierunkiem Pani Joanny Barszcz 

9.    Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łochowie  - Gracjan Sulowski pod kierunkiem Pani Barbary Bala

10.  Szkoła Podstawowa w Toporze – Patrycja Frąckiewicz pod kierunkiem Pani Małgorzaty Kalata

11.  Szkoła Podstawowa w Grębkowie – Wiktoria Siudek pod kierunkiem Pani Moniki Sapiaska

12. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Węgrowie – Anna Miętus pod kierunkiem Moniki Szewczyk

Kategoria III:

1.    Gimnazjum w Łochowie – Maja Lurbecka pod kierunkiem Pani Magdaleny Piesio

2.    Gimnazjum w Łochowie – Wiktoria Butryn  pod kierunkiem Pani Magdaleny Piesio

3.    Gimnazjum Julin w Kaliskach – Weronika Molska pod kierunkiem Pani Danuty Ładniak

Wyróżnienia:

1.    Gimnazjum w Węgrowie - Klaudia Żochowska pod kierunkiem Pani Jolanty Kowalik

2.    Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie – Kacper Kułak pod kierunkiem Pani Teresy   Kuryłek

3.    Gimnazjum w Gwizdałach – Krzysztof Piecka pod kierunkiem Pani Anny Napłoszek

4.    Gimnazjum w Ostrówku – Klaudia Skrzypek pod kierunkiem  Pani Justyny Kasztelan

5.    Gimnazjum w Łochowie – Paulina Pernach pod kierunkiem Pani Hanny Pogorzelskiej

Kategoria IV:

1.    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie – Natalia Piątek pod kierunkiem Pani Jolanty Stanickiej

2.    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie –Karolina Borkowska pod kierunkiem Pani Jolanty Stanickiej

3.    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie Joanna Nowakowska pod kierunkiem Pani Jolanty Stanickiej

Wyróżnienia:

1.    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie –Izabela Staniszewska pod kierunkiem Pani Katarzyny Popijantus 

2.    Liceum Ogólnokształcące w Sadownem – Kinga Rukat pod kierunkiem Pani Grażyny Gąsiorek 

Wręczenia nagród dokonał Starosta Węgrowski Krzysztof  Fedorczyk wraz z zaproszonymi gośćmi, wspierani przez koordynatorów konkursu w Powiecie Węgrowskim pracowników Wydziału Środowiska, Rolnictwa i Budownictwa na czele z Naczelnikiem Bożeną Gierej oraz Agnieszką Marciniak i  Lucyną Kwiatkowską.

Wydział Środowiska, Rolnictwa  i Budownictwa

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.