Spotkanie Wielkanocne

Spotkanie Wielkanocne

Część artystyczna w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie (galeria: 1)

Dnia 11 kwietnia b.r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła  II w Węgrowie odbyło się tradycyjne Spotkanie Wielkanocne organizowane przez Urząd Miejski w Węgrowie z udziałem Ks. prof. dr Biskupa Tadeusza Pikusa. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciel lokalnych samorządów, służb mundurowych, oświaty, przedsiębiorców a także stowarzyszeń i organizacji z terenu powiatu węgrowskiego.

W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego udział w spotkaniu wzięła Wicestarosta Halina Ulińska, która złożyła obecnym i ich rodzinom życzenia zdrowych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Wielkanocnych.

Zgromadzeni obejrzeli także piękną akademię artystyczną w wykonaniu uczniów, nawiązującą do zbliżających się Świąt.

Słowa do zebranych skierował Ks. Biskup Tadeusz Pikus (galeria: 2)
W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego życzenia złożyła Wicestarosta Halina Ulińska (galeria: 3)
Spotkanie Wielkanocne (galeria: 4)