Rozmowy o Mazowszu

Rozmowy o Mazowszu

Uczniowie dwóch placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Węgrowski w dniu 20 kwietnia 2017 r. uczestniczyli w lekcjach obywatelskich  z udziałem władz Urzędu Marszałkowskiego. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik spotkał się  z młodzieżą z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, natomiast Wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska spotkała się z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Węgrowie. Przedstawicielom Urzędu Marszałkowskiego towarzyszyli Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk i Wicestarosta Halina Ulińska.