Powiatowy Festyn Rodzin Zastępczych

Powiatowy Festyn Rodzin Zastępczych

Wicestarosta Halina Ulińska wręczyła wylosowane przez dzieci upominki (galeria: 1)

W niedzielę 23 sierpnia na zamku w Liwie odbył się I Festyn Rodzin Zastępczych. Organizatorem było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie, a wśród uczestników imprezy znaleźli się także radni powiatowi- Lidia Siuchta, Pawel Marchela, Włodzimierz Miszczak (pełniący rolę DJ-a), Mariola Chmielewska oraz dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Adopcyjnego w Warszawie Bożena Sawicka, sędzia sądu rodzinnego Janina Giers- Krzanowska i nadkomisarz Marek Mudand pełniący funkcję prowadzącego. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. W powiecie węgrowskim aktualnie funkcjonuje 60 rodzin zastępczych spokrewnionych i niespokrewnionych z dziećmi. Dyrektor PCPR w Węgrowie Jadwiga Snopkiewicz podkreśliła wielką rolę rodzin zastępczych. Wicestarosta Halina Ulińska podziękowała rodzinom zastępczym za sprawowanie tak odpowiedzialnej roli. Mile spędzony czas, wspólny posiłek, pozwolił na integrację rodzin i wymianę doświadczeń.

Zaplanowano różne zabawy (galeria: 2)
Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski dziękowała rodzicom zastępczym za ich pracę i zaangażowanie (galeria: 3)
Został przygotowany poczęstunek dzięki wsparciu sponsorów (galeria: 4)