Powiat Węgrowski w czeskim przewodniku turystycznym

Powiat Węgrowski w czeskim przewodniku turystycznym

Zwiedzanie Pałacu w Starejwsi (galeria: 1)

5 października b.r. Powiat Węgrowski miał przyjemność  gościć znanego dziennikarza z Czech Pana Pavla Trojana, który zwiedzał zabytki i atrakcje turystyczne naszego regionu. Gościowi towarzyszyli: Halina Ulińska Wicestarosta Węgrowski, Agnieszka Szybińska Główny Specjalista Wydziału Marketingu Terytorialnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, dr Mirosław Roguski i Andrzej Kruszewski Członek Zarządu Powiatu Węgrowskiego. Wizyta ta została zaplanowana podczas X Sejmiku Turystycznego Województwa Mazowieckiego, na którym obecna była Wicestarosta Halina Ulińska.

Pan Pavl Trojan był zauroczony walorami turystyczno- historycznymi Powiatu Węgrowskiego. Czekamy na owoc jego wizyty w naszym regionie, jakim będzie przewodnik turystyczny po Polsce, w którym będzie umieszczony także Powiat Wegrowski, wydany w języku czeskim.

Zwiedzanie Pałacu w Starejwsi (galeria: 2)
Zwiedzanie Pałacu w Starejwsi (galeria: 3)
Powiat Węgrowski to też walory rzeki Liwiec (galeria: 4)
Wizyta w Dworze Paplin u Pana Arkadiusza Toczyłowskiego (galeria: 5)