Pojazdy służb ratowniczych i techniczne środki zadymienia na ćwieczeniach obronnych

Wydział Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Węgrowie informuje, że w związku z przeprowadzanymi epizodami praktycznymi ćwiczeń obronnych- użyte będą pojazdy służb ratowniczych oraz pirotechniczne środki pozoracji. Działania te odbędą się w dniu 25 października br. w godzinach od 11.00 do ok. 12.15 na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie. Przemieszczające się pojazdy straży, policji oraz karetki pogotowia ratunkowego będą używać alarmowych sygnałów dźwiękowych. Na terenie ZSP użyje się  petard hukowych, rac oraz technicznych środków zadymiania.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie spokoju i nie podejmowanie żadnych działań w przypadku usłyszenia sygnałów alarmowych oraz zauważenia efektów działania środków pozoracji.

Info: Naczelnik WZK - Włodzimierz Cichocki