Nowy Sekretarz Powiatu Węgrowskiego

Nowy Sekretarz Powiatu Węgrowskiego

Z początkiem maja 2024 r. stanowisko Sekretarza Powiatu Węgrowskiego w Starostwie Powiatowym w Węgrowie objął pan Adrian Majewski.

Z wykształcenia magister administracji. Z samorządem związany od 2019 r., kiedy to rozpoczął pracę w Starostwie Powiatowym w Węgrowie. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Naczelnika w Wydziale Promocji Powiatu. Od wielu lat zaangażowany na rzecz społeczności lokalnej powiatu węgrowskiego poprzez działalność w organizacjach pozarządowych.

Najważniejszymi obowiązkami nowego sekretarza będzie zapewnienie właściwej organizacji urzędu oraz realizowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!