Nowe oblicze Sowiej Góry

Nowe oblicze Sowiej Góry

Uroczyste przecięcie wstęgi. Od prawej: Wicestarosta Halina Ulińska, Marszałek Ewa Orzełowska, Sołtys Wsi Jarnice Piotr Kałuski, Marszałek Maria Koc, Marszałek Elżbieta Lanc i Wójt Gminy Liw Bogusław Szymański. (galeria: 1)

Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska i Członek Zarządu Powiatu Andrzej Kruszewski  na zaproszenie Wójta Gminy Liw Bogusława Szymańskiego wzięli udział w oficjalnym otwarciu punktu widokowego „Sowia Góra – Baza edukacyjna Doliny Liwca”, które odbyło się 5 maja b.r.. Na uroczystość zorganizowaną przez Urząd Gminy Liw przybyli także: Maria Koc - Wicemarszałek Senatu RP,  Janina Ewa Orzełowska - Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Elżbieta Lanc – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, lokalni samorządowcy, przedstawiciele instytucji kultury i miłośnicy przyrody. Wicestarosta Halina Ulińska pogratulowała realizacji tak wartościowego edukacyjnie projektu i podkreśliła, że zagospodarowanie tego terenu podkreśla atrakcyjność turystyczną Powiatu Węgrowskiego i z pewnością przyczyni się do wzrostu zainteresowania naszym regionem.

Podsumowaniem wydarzenia była część artystyczna w wykonaniu Klubu Seniora z Jarnic oraz młodzieży z Gimnazjum Gminy Liw im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Wystąpienie Wójta Gminy Liw Bogusława Szymańskiego (galeria: 10)
Występnie Marszałek Senatu RP Marii Koc (galeria: 14)
Występienie Wicestarosty Węgrowskiego Haliny Ulińskiej. (galeria: 15)
Wystąpienie Marszałek Wójewództwa Mazowieckiego Janiny Ewy Orzełowskiej. (galeria: 16)